Burdur Sosyal Paylaşım Platformu
Burdurlu olan sosyal paylaşım platformunda haber, makale ve içerik paylaşabilir. Ücretsiz üye profili ile paylaşıma başlayabilir.

Burdurluyum diyen herkes bilgi içerikli paylaşım yapabilir

Platformda, video, makale veya haber içerikli paylaşım yapılabilir. Kentimizin yararına olan bilgi içerikli yazıları kolayca yayınlayabilirsiniz. Burdur'da, kullanıcı ihtiyacına yönelik tasarlanan sosyal ağ kullanıma açıldı. Üyelik ve kullanım kalıcı olarak bedelsizdir. Burdurluyum, makale yayınına imkân vererek güncel bölümleri ile içerik yayın fırsatı verir.

Yazar olmak ve ekibe katılmak için bize başvurun.

Web site de en güncel yeme içme, iş ve teknoloji haberleri paylaşılmaktadır. Bugün Burdur'da, en çok tercih edilen web site olmayı hedeflemektedir. Sosyal içerik platformu kullanıcıya, birçok farklı bölümde bilgi sunar. Ev yaşamı, sağlık, anne ve bebek sağlığı, yemek tarifi ile birlikte bilgisayar oyunu; spor ve gündem gibi bölümlerde içerik sunarak kullanıcıya bilgi akışı sağlar.

Adından da anlaşıldığı gibi Burdurluyum, Burdur iline ait bir bilgi paylaşım sitesidir. Web site hakkında detaylı bilgi edinmek için 0 850 840 85 95 numaralı telefon numarasından arayın.

Burdur'luyum diyen ve Burdurlu olduğunu söyleyenlerin web sitesi Burdur'daki olağanüstü bilgilerden yararlanabilmesi için doğru ve yayınlayıcı bir yaklaşımla hazırlanmıştır.

Burdur Üyeleri Ne Diyor?

https://burdurluyum.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!
Burdur'da | Burdur Medya | Web Link | Blog